32Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Birebir Sohbet

Birebir Sohbet

Birebir Sohbet

Bu güzel deyişimiz sizler için yeni bir başlangıç olup Mesajlaşmak, Canlı Konuşmak için Bire Bir karşındaki kişi ile görüntülü ve kameralı tanışma için amaçlanmıştır.

Bilgisayar başında oturuyorsanız Mikrofon, Sesli Mesaj, Benzeri Görüntülü iletişim sağlama ve bir çok etkinlik sırasıyla hazırlanmış insan oğlunun kendine özenle ve aradığı en güzel sistem ile bir arada daha çok elif bir sohbet sitesinde bir arada olabilir.

Mikrofonlu Sohbet

Hayatınız yazmakla geçiyor çok nadir insan artık insan kendini yazmaya yorar ama bu faktörde biliyorsunuz ki insan artık bundan muhakkak sıkılıyor, Biz ise size şu öneride bulunuyoruz Artık yazmayı bırakın sadece sesli iletişim kurun kendini daha çok güzelce ifade edin karşınızdaki sizi daha çok iyi bir şekilde anlasın.

Sohbet ederken kendini anlatmak

Günümüz her gelişen olayları ve değişik sansarsyonel değişim ve uygulamalar sayesinde pek çok kullanıcılar artık kendilerini daha çok rahat hissederek devam etmekte ve sohbetin tadını çıkarmaktadır.

Kameralı arama yap

Kameranızı nasıl aça bilirsiniz? Sohbet esnasında herkese kamera açmak istiyorsanız lobide genel cam açılır ve herkes sizi göre bilir, Ama siz yetkiliyseniz mesaj atarak göz işaretine tıklayarak karşınızdaki kullanıcı ise sizi kabul ederse kameranız açılır ve bir birinizi daha net görebilirsiniz.

15 Eki 2017 67 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder