26Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Oyun oynarken Sohbet et

Oyun oynarken Sohbet et

Oyun oynarken Sohbet et

Oyun oynarken sesli sohbet et bir çok kullanıcı ile aynı anda keyfini ücretsiz, bedava çıkarın. Yılların bize verdiği değerler sonucunda sizler burada oyunun tadını çıkara bilirsiniz. Sesli Aram, İçin adreslerindeki oyun kategorisine girerek sitedeki diğer oyun meraklısı üyelerle hemen tanışma keyfine erişebilirsiniz.

Belli bir yaş üzeri bir çok Türk internet kullanıcısının bildiği ve severek kullandığı Sesli Arama Sohbet servisinin kapanışıyla birlikte Sesli arama Oyun bünyesinde yerini alan ve Online oyun Sohbet ve arkadaşlık oyunu olan SesliArama, kullanıcılarına sanal bir karakter yaratmalarını ve bu karakter ile çeşitli sanal mekanlarda yine kendi gibi karakterleriyle katılan diğer  oyuncularıyla sohbet etme, arkadaşlık kurma imkanlarını bir arada sunuyor. Sezonlara göre değişen konseptlerde sanal sohbet odalar, mekanlar, cafeler gibi yerlerde sanal karakterlerin birbirleriyle iletişime geçebilmelerini sağlayan eğlenceli bir oyun odası ile sohbet oyunu diyebiliriz.

Yeni tanıştığınız oyun sever arkadaşınızla da çok daha samimi bir iletişim kurarak, oyunlarda olan olaylara verdiğiniz tepkilerle , güle eğlene uzun vakitler geçirebilirsiniz. Aynı zamanda sohbet sitelerinin tasarımları da uzun saatler geçirebileceğiniz platformlar olduğu için göz yormayacak şekilde tercihlerde bulunulmuştur.

Arkadaşlık ve Sesli Sohbet Oyunları

İnternetin hayatımıza girişiyle birlikte birçok işimizi internet üzerinden çeşitli web sohbet siteleri ve son yıllarda ise mobil uygulamalar üzerinden halletmeye başladık. Özellikle mobil cihazların yaygınlaşması ile birlikte bankacılıktan seyahate, müzikten eğlenceye birçok farklı Sesli Sohbet oyun odaları yerini almıştır. Oyunlu sohbet chat odaları sektörü de bu gelişmeleri oldukça yakından takip ediyor ve hatta birçok kez pek çok farklı kategoride teknolojinin gelişmesine öncülük ediyor diyebiliriz. Hal böyle olunca oyun severler oynadıkları oyunlarda ihtiyaçlarına yönelik özellikleri de beraberinde daha çok talep ediyorlar.

X

21 Eyl 2017 120 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder